*DUEL CZHaitaiSherwoodLongmillHyundaiDistributoři a servisyNavigační bar
*Slevy a výprodejeAlarmyHands free=volné ruceOchrana proti elektromagnetickému zářeníChcete mít ve Vašem mobilu 2 SIM karty?*

Rex

 Systém pro ochranu, vyhledávání a logistiku vozidel, věcí a osob.   

Novou prezentaci systému naleznete na www.e-rex.cz

Představení systému – základní informace

Využití - Popis funkce - Montážní místa - Ceník - Vysvětlení pojmů - Časté otázkyPopis vozidlových jednotek

 REX – to není jen psí komisař z televize, stejný název má komplexní zabezpečovací systém pro automobily, motocykly a další majetek. Tak jako komisař REX vždy najde pachatele, zabezpečovací systém REX vrátí odcizený vůz majiteli. Systém je cenově příznivý i pro majitele běžných vozů nižší střední třídy - např. Felicie, Fabie apod.  Další možnosti využití uvidíte dále.

HAITAI MP3CD1

Jak REX funguje ?

Systém REX využívá nejmodernější technologie – systémy GSM a volitelně též GPS. Pokud dojde k neoprávněné manipulaci s  vozem, zařízení v něm umístěné upozorní nepřetržitou službu centrály REX. Pracovníci dohledu zahájí sledování vozu a ve spojení s majitelem oznámí policii ČR nejen skutečnost, že vůz byl odcizen, ale též kde se právě nachází !!! Další službou je upozornění policie na hraničním přechodu v případě, že se k němu blíží kradený vůz.

Systém umožňuje též ovládání komponentů vozu z centrály dle požadavku zákazníka – odpojení přívodu paliva, spuštění výstražných světel apod.

REX – za cenu pro každého

Rex je cenově výhodný – hodí se i pro běžné vozy. Zapojení do systému REX se vždy vyplatí. Částka kterou za systém zákazník platí se  vrátí v úspoře na pojistném a v ušetřených nákladech. Ceník

 Sleva na pojistném – novější vozy.

Pokud je vůz pojištěn proti krádeži, poskytne pojišťovna po zapojení do systému REX podstatnou slevu na pojistném. konkrétní výše slevy záleží nejen na pojišťovně, ale také na konkrétních podmínkách smlouvy. Slevy se většinou pohybují od 30% do 5%  (u vozů pojištěných hromadně například s majetkem firmy).

 Alternativa pojištění pro starší vozy

Starší vozy zahraniční výroby se většinou nevyplatí pojistit z důvodu vysoké ceny pojistného. Pro ně je systém REX výhodnou náhradou pojistky.

 Další využití pro firmy

 Ke všem předchozím výhodám přibývají u firem úspory nákladů. (fleet management)

 Zvýšení efektivity provozu

Máte přehled, který váš vůz je nejblíže požadovanému místu.

 Úspora pohonných hmot

Můžete kontrolovat užití nejvýhodnějších tras

 Odbourání černých jízd

Jednoduchá kontrola pohybu aut a odstavení ve dnech pracovního volna.

 Ochrana převáženého nákladu

On line kontrola trasy nákladu. Další jednotka může být  uložena přímo v nákladu – pokud by došlo k odcizení reakce je okamžitá.

 Možnost telemetrie a dálkového řízení procesů.

Nepřeberné možnosti kontroly a řízení prvků auta nebo výrobního procesu. Odbourejte pravidelné kontrolní cesty., zapněte si na dálku topení

 Varianty využití.

 Soukromé vozy – ochrana proti krádeži

Při odcizení  vozidla je třeba velmi rychle reagovat. Většina aut během několika hodin mizí za hranice, nebo je rozebrána na díly. REX umožní okamžitý zásah a zabrání přejezdu hranic.

 Firemní vozy – logistika

Firmy navíc využívají REX pro řízení logistiky a kontrolu provozu firemních vozidel.

Centrála REX poskytuje služby na míru dle požadavků zákazníka. Od trvalého záznamu pohybu všech vozidel, přes pravidelnou kontrolu umístění vozidel ve dnech pracovního volna, až  po občasné určení polohy některého firemního vozu.

 Motocykly

Zabezpečení motorek je obzvláště ožehavým problémem. I zde je možné nasadit REX se specielním programem pro motorkáře.

 Pevné objekty

REX lze využít i při zabezpečení nemovitostí  - zejména chat, ale i movitých věcí větších rozměrů a ceny.

 Kde se toulá mé dítě ?

Máte starost ? Vaše dcera opět nepřišla včas ze školy ? REX vám pomůže, řekne vám kde je.

 Přeprava cenností

Pro přepravu cenností vám nabídneme krátkodobé zapůjčení přístroje a dočasné zařazení do systému.

 Telemetrie, dálkové ovládání a řízení.

Potřebujete na dálku měřit teplotu, tlak, rychlost a další veličiny? Potřebujete zapnout topení ? I to je pro nás maličkost.

 

  REX – vysvětlení některých pojmů 

GSM

V Evropě nejčastěji používaný systém pro provoz mobilních telefonů.

 GPS

Global positioning system  je satelitní navigační systém, který umožní určení polohy přijímače kdekoli na Zemi s vysokou přesností (+-5m).

 

Přesnost lokalizace

Základní vozidlová jednotka využívá lokalizace na bázi GSM. Určení polohy probíhá pomocí určení polohy GSM modulu v síti. Přesnost určení se pohybuje od několika desítek metrů v městské zástavbě po několik kilometrů v místech bez osídlení. Určení polohy tímto způsobem zatím funguje pouze v ČR.

Při požadavku na přesnější lokalizaci je možno využít přídavný modul GPS. S jeho využitím je přesnost lokalizace cca +-5 metrů a určení polohy funguje na celém světě.

 Telemetrie

Měření fyzikálních veličin na dálku – teplota, tlak, vlhkost a další hodnoty mohou být měřeny kdekoli na světě, kde je síť GSM. V případě dosažení mezních hodnot budete automaticky upozorněni. Na dálku můžete též provést zásah do systému – např. zapnout topení.

Prodej a montáž do vozu

Systém REX je možno instalovat pouze na autorizovaném montážním místě, kde s vámi bude též uzavřena smlouva.     Montážní místa 

 Homologace

Zařízení je schváleno v ČR i v Evropské Unii. Homologace Ministerstva dopravy (8SD), EZÚ (ESČ), CE

 

Provozovatel systému REX:

DUEL CZ spol s r.o.

 

Partneři projektu :

Vývoj a dodávky hardware:   Zetron s.r.o.  www.zetron.cz     www.gsm-pager.cz

Poskytovatel služeb GSM: RADIOMOBIL