*DUEL CZHaitaiostraha autLongmillHyundaiDistributoři a servisyNavigační bar
*Slevy a výprodejeAlarmyHands free=volné ruceOchrana proti elektromagnetickému záření*

Novinky - Slevy a doprodeje - Repase - Velký jarní úklid skladů


Novinky

 REX - 01.08.02 systém REX přechází na DUEL SERVICES EUROPE a.s.

Jarní úklid - 13.02.02 začíná jarní úklid skladů. Výprodej se týká stovek položek - autorádia, reproduktory, hands free, PC monitory, příslušenství mobilů, hodinky, videokazety, baterie, MP3 přehrávače, a mnoho dalšího můžete najít v seznamu položek. Pozor jen některé položky jsou na skladě ve velkém množství !!!  

Repase - 20.11.01 zařadili jsme repasované reproduktory. Cena 100,- až 250,- Kč za pár, použité ale plně funkční.

REX - 20.11.01 k dispozici vozidlová jednotka P10 GSM ALARM                                                                         

Sleva HF sad - 20.11.2001 jsme zlevnili HF kazetu na 999,- Kč, HF 3 CAR STEREO na 999,- Kč, ERD110 na 999.-, bezdrátovou HFWL1 na 1999,-.                                                                                                     

 Vzorky a unikáty - 11.10.2001 jsme zařadili výprodej vzorků a unikátů. Pokud tedy chcete za hubičku něco co nikdo jiný nemá, popřípadě co prodává jiná firma a pro nás tedy tento prodej nebyl zajímavý projděte si novou stránku.                                                                                                                                                         

  2SIM - od 8.10.2001 podstatná sleva - 299,- Kč za kus - platí do vyprodání zásob. 


SHERWOODnaše firma  ukončila prodej HIFI techniky SHERWOOD. Vzhledem k absenci jiného zastoupení zatím v omezeném rozsahu ponecháváme prezentaci SHERWOOD na našem WEBu.                                                                   

REX - 17.9.01 zveřejňujeme podrobnější informace

REXsystém pro střežení a vyhledání vozů byl úspěšně představen na Autosalonu v Brně. Jak jsme slíbili zveřejňujeme základní ceník.. 

Průmyslové A PC MONITORYod 15.3.2001 naše firma působí jako výhradní dodavatel průmyslových a PC monitorů firmy KORTEK. Firma KORTEK patří v oboru průmyslových monitorů k největším na světě. K dispozici jsou monitory CRT, LCD-TFT i PDP (plasma). Více informací naleznete na www.kortek.co.kr  

HAITAI MP3CD1je od 1.4.2001 levnější. Cena je snížena na 5490,- Kč. 

HANDS FREE JIŽ JE POVINNÉ - Nový zákon platí od 1.1.2001. Podívejte se na novou rozšířenou nabídku Hands free řešení. 

2SIM - umožní použití 2 SIM karet v jednom mobilu bez použití speciální baterie.
Nová zásilka za podstatně nižší cenu (499,- včetně DPH) a v širším sortimentu.                       22.1.2001 se sortiment opět rozšířil.

 HAITAI MP3CD1je revolucí v přehrávání MP3. Jedná se o přenosný CD přehrávač s dekodérem MP3. Na médiu za 30 Kč tak můžete mít až 10 hodin hudby a poslouchat na ulici, v autě nebo z hifi věže doma.. 

BEZDRÁTOVÁ BONDOVKAano to opravdu existuje. Mobil položíte na stůl a můžete si volně špacírovat po celé kanceláři a přitom telefonovat.

POUŽÍVÁTE OCHRANU? - proti elektromagnetickému poli svého mobilu? Rozšiřujeme nabídku stínícího příslušenství. V nejbližší době se na našich stránkách objeví  mnoho dalších informací z této oblasti.

VELKÝ JARNÍ ÚKLID - již skončil. Přesto ještě několik položek za skvělé ceny máme na skladě.

AKTUÁLNÍ  nabídky

Hands free kazeta + magnetický držák zdarma - Ke každé kazetě  dáváme zdarma magnetický držák - prodlouženo do odvolání.

Magnetický držák

Sada hf Bond elegance + libovolný konektor + magnetický držák - za zvýhodněnou cenu 499,- vč. DPH

Sleva AIR Block Security alarm - alarm vhodný pro jednoduché zabezpečení chaty, domu, bytu, prodejny nebo skladu.  3990,- Kč (běžná cena 5490,-)

AIR Block Security alarm

Slevy a doprodeje

viz. jarní úklid


Repase

V této skupině jsou zařazeny výrobky, které byly použity pro předváděcí akce, výstavy a prezentace. Dále pak výrobky vrácené dovozci zákazníkem do pěti dnů po prodeji a výrobky po třech opravách. Všechny přístroje byly zkontrolovány a otestovány servisem. Zákazník si může vyzkoušet všechny funkce. Jelikož se jedná o výrobky částečně použité, je poskytována záruka pouze 10 dní od data prodeje. U této skupiny doporučujeme osobní nákup v naší vzorkovně, jsou ale možné i ostatní způsoby dodání

U této skupiny se vždy telefonicky informujte na aktuální nabídky (tel.0204/673593)           Níže uvedený přehled slouží pouze pro orientaci..

 Kompletní aktuální seznam naleznete v sekci  jarní úklid

KCT 845R KCS 734R KTA 445R
T 715 T 816 Q 708 CD C6

 


© 1997 Duel CZ spol. s r.o., poslední aktualizace 08.2003


WebDesign :
Prvni Multimedialni WWWWorkshop