*DUEL CZHaitaiostraha autLongmillHyundaiDistributoři a servisyNavigační bar
*Slevy a výprodejeAlarmyHands free=volné ruceOchrana proti elektromagnetickému záření*Firma DUEL CZ spol s r.o. se zabývá dovozem a distribucí elektroniky a autopříslušenství. Naší filosofií je nabídnout zákazníkům zboží vysoké kvality za přijatelnou cenu. Tuto strategii se snažíme naplňovat od roku 1992 a doufáme, že se nám to daří. 
Duel company Ltd deals with import and distribution of electronics and car accessoires. Our aim is to offer to our clients goods of high quality for reasonable prices. We struggle to fulfill this strategie since 1992 and we hope we succeede in it.

V současné době zastupujeme na českém trhu značky: HAITAI , A.R.Systems, SHERWOOD, LONGMILL, ERD a HYUNDAI. Dále se zabýváme problematikou ochrany proti škodlivému elektromagnetickému záření mobilních telefonů. Nejnovějším projektem je střežení automobilů systémem REX a kompletní GSM a GPS systémy pro navigaci, telemetrii, fleet management atd. 

Kde nás najdete:

DUEL CZ spol. s r.o.
Ládví 223
251 68 Kamenice u Prahy

tel : 323672580, 323672946 
fax : 323673592
e-mail: info@duel.cz
WWW: http://www.duel.cz

Jak se k nám dostanete:

1.možnost je po staré benešovské silnici č.603 z Prahy kolem Thomayerovy nemocnice v Krči přes Jesenici, Horní Jirčany a Novou Hospodu stále po hlavní směrem na Benešov. Na Ládví pak přímo u silnice uvidíte na pravé straně velký nový žlutý objekt. Od Prahy ujedete ca 18 km. 

2.možnost je po dálnici D1 Praha-Brno, na 15 km (exit Všechromy) odbočíte směrem na Velké Popovice a jedete přes Velké Popovice stále směrem na Kamenici (přes Všedobrovice, Štiřín a Struhařov). V Olešovicích pak přijedete kolmo k výše zmíněné staré benešovské, dáte se doleva a po ca 2 km jste u nás. Touto cestou jsme od Prahy ca 22 km.

Mapa příjezdu           Fotografie naší budovy

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

© 1997 Duel CZ spol. s r.o. , poslední aktualizace 8.2003


WebDesign :
Prvni Multimedialni WWWWorkshop