*DUEL CZHaitaiostraha autLongmillHyundaiDistributoři a servisyNavigační bar
*Slevy a výprodejeAlarmyHands free=volné ruceOchrana proti elektromagnetickému záření*
Sherwood Duel

HAITAI   A.R. Systems


Kazetové přehrávače Reproduktory Zesilovače a příslušenství

AUTORÁDIA - REPRODUKTORY - ZESILOVAČE A PŘÍSLUŠENSTVÍ
Nyní skvělá cena v rámci úklidu skladů !!!


Firma HAITAI se na našem trhu pomalu stává pojmem pro kvalitu a spolehlivost ve spojení s přijatelnou cenou. Autorádia této značky si vydobyla za relativně krátkou dobu jednu z předních příček v prodejnosti. Z rozmanité nabídky desítek značek dnes každý osmý zákazník sáhne po autorádiu HAITAI. Získá totiž nejen kvalitní přístroj za solidní cenu, ale také důslednou ochranu proti krádeži, roční záruku, vysokou citlivost, kvalitní servisní síť po celé republice a špičkový ergonomický design.

Firma HAITAI Europe vznikla v roce 1990 ve Francii jako dceřinná společnost firmy HAITAI - nadnárodního koncernu s obratem v řádu miliard USD ročně, se sídlem v Soulu v Jižní Koreji. Koncern vlastní výrobní kapacity např. ve Francii, Anglii, Itálii, USA, Koreji atd. V osmdesátých letech si firma získala renomé dodávkami pro významné japonské firmy. Promyšlený systém řízení kvality, progresivní technologie, vysoký standard uživatelských funkcí, skvělý design a důsledná ochrana proti krádeži, to jsou pilíře, díky kterým se firma HAITAI pevně usadila na trhu jako rovnocenný konkurent těch nejkvalitnějších značek.

Firma HAITAI Europe ve Francii dosáhla více než 13% podíl na trhu. Ze všech zemí, do kterých dnes firma HAITAI expanduje, je Česká republika hodnocena nejlépe, přestože tu firma působí teprve od roku 1993. Je to asi proto, že zákazníci u nás mají přece jen trochu hlouběji do kapsy a při stejné kvalitě kupují díky vstřícné cenové politice firmy HAITAI, levněji.

Vzhledem k tomu, že je současná poptávka na českém trhu zaměřena zejména na levnější modely, uzavřela firma DUEL přímý kontrakt s továrnou ve Španělsku, odkud jsou dodávány levnější modely. Autorádia z této továrny jsou dodávána pod značkou A.R.Systems a znalci v nich poznají mimo jiné i některé starší modely HAITAI.

Nyní skvělá cena v rámci úklidu skladů !!!

AUTORÁDIA - REPRODUKTORY - ZESILOVAČE A PŘÍSLUŠENSTVÍ

 

© 1997 Duel CZ spol. s r.o. , poslední aktualizace 10.2000

WebDesign: Prvni Multimedialni WWWWorkshop