*DUEL CZHaitaiostraha autLongmillHyundaiDistributoři a servisyNavigační bar
*Slevy a výprodejeAlarmyHands free=volné ruceOchrana proti elektromagnetickému záření*

LONGMILL


Kazetové přehrávače Reproduktory Zesilovače a příslušenství

AUTORÁDIA - REPRODUKTORY - ZESILOVAČE A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Nyní skvělá cena v rámci úklidu skladů !!!


Longmill je anglická firma, která vyrábí auto hi-fi techniku již 15 let a patří mezi nejprodávanější značky ve Velké Británii. Své hlavní sídlo má přímo v Londýně. Díky technickému vývojovému týmu a stoprocentní předprodejní kontrole je produkce LONGMILL tradičně velmi kvalitní. Samozřejmostí je roční záruka. Filozofii firmy předznamenávají písmena ICE, která jsou součástí jejího loga a jsou zkratkou pro "In Car Entertainment" čili "Zábava ve voze".

Jaký je sortiment firmy LONGMILL?

Zesilovače. Pro znalce je připravena řada zesilovačů PURITAN, vhodná pro nejnáročnější aplikace s mnoha reproduktory. Pro běžnější montáže jsou připraveny další dvě řady, a to zesilovače PHARAON a PROPHET. Velmi široký je i sortiment dalšího příslušenství pro špičkové ozvučení, jako například aktivní i pasivní výhybky, equalizery atd.

Reproduktory. I v nabízených reproduktorech si jistě najdete ty své. Špičkou nabídky jsou typy s chassis vyráběným technologií die-cast metal (tlakové lití kovu) s maximálním výkonem až 600W dále pak subwoofery, basové tuby a komponentní systémy. Pro běžné použití si pak můžete vybrat reproduktory s polypropylénovou či uhlíkovou membránou v širokém sortimentu rozměrů a provedení.

Autorádia. To co každého zajímá nejvíce, jsou samozřejmě samotná autorádia. Novinkou v sortimentu, a to nejen u firmy LONGMILL, je autorádio v provedení double-DIN, které má zabudován nejen kazetový magnetofon, ale i CD přehrávač. To bylo umožněno právě zvětšením rozměru přístroje na dvojnásobek běžné normy, proto se tento typ hodí pouze do nejnovějších vozů, které jsou pro takovou instalaci připraveny (např. ŠKODA OCTAVIA, VW GOLF, FORD ESCORT atd.) Při troše improvizace je ale možné i umístění například do Felicie. V nabídce jsou dále připraveny CD měniče s řídícími autorádii, autorádia s CD přehrávačem a autorádia s kazetovým přehrávačem. Můžete si zvolit autorádia s RDS systémem, s full logic kazetovou mechanikou, sklopným panelem nebo panelem v provedení imitace dřeva. Standardem pro ochranu proti odcizení se již staly odnímatelné čelní panely. U firmy LONGMILL si můžete vybrat i provedení se sklopným panelem, kdy je kazetový magnetofon ukryt za panelem. Toto provedení také umožňuje větší velikost a přehlednost displeje.

AUTORÁDIA - REPRODUKTORY - ZESILOVAČE A PŘÍSLUŠENSTVÍ

© 1997 Duel CZ spol. s r.o. , poslední aktualizace 10.2000

WebDesign: Prvni Multimedialni WWWWorkshop