*HaitaiSherwoodLongmillHyundaiDistributoři a servisyNavigační bar
*Slevy a výprodejeAlarmyHands free=volné ruceOchrana proti elektromagnetickému záření*

HANDS FREE = VOLNÉ RUCE

HANDS FREE KAZETA

    Hands free kazeta je originální a velmi jednoduché řešení telefonování ve voze v souladu se zákonem o provozu na pozemních komunikacích.

 Jedná se vlastně o propojení mobilu s autorádiem. Zařízení vypadá jako magnetofonová kazeta, ze které vede mikrofon a konektor pro mobilní telefon.

Jak to funguje ?

    Ve voze připojíte mobil ke konektoru, kazetový adaptér připravíte do otvoru pro kazetu a mikrofon upevníte přiloženým kolíčkem na palubní desku (nejlépe k nulovacímu tlačítku denního počitadla kilometrů). Pro uskutečnění hovoru přepnete autorádio na kazetový magnetofon a můžete hovořit stejně jako u těžké hands free sady - mluvíte do mikrofonu a posloucháte z kvalitních reproduktorů HI-FI sestavy. V současné době je součástí dodávky magnetický držák mobilního telefonu

DOPORUČENÁ CENA VČETNĚ DPH 490,-Kč

     Jedná se tedy o velmi jednoduché řešení, které má i mnoho dalších výhod:

    Konektory jsou k dispozici pro následující telefony (modely uvedené v jednom řádku mají stejný konektor). Seznam není zdaleka úplný, nové modely mají většinou stejné konektory jako jejich předchůdci.

Nevhodné pro:

    Obtížné použití pro:

   Schéma připojení:

    Pro bližší informace pište na hfk@duel.cz Objednávky s uvedením adresy zasílejte na objednavky@duel.cz Zasíláme na dobírku. Od dvou kusů neúčtujeme poštovné ani balné. Při 1 kuse účtujeme poštovné ve skutečné výši.

© Duel CZ spol. s r.o. , poslední aktualizace 12.2003