Duel.cz

   
Home Rex Spolupráce Kontakt Výprodej
   

středa, 26 července 2006

 

Menu

Home

GSM pagery

Bezpečnost dětí

Elektroměr

GSM alarm

Nenechte si ukrást notebook


Novinky

Nenechte si ukrást notebook!
Určitě to znáte, jdete po velkém obchodním středisku, jste unaveni z nakupování a chvíli necháte svůj košík bez dozoru a nejednou - notebook je fuč!!! pokračovaní zde

 

 

 

 

 

Bezpečnost dětí o prázdninách.

Prázdniny jsou tady. S nimi přichází nejen čas radovánek, ale také častější úrazy a ztráty dětí jako logický důsledek jejich častějšího cestováním a pohybu mimo domov. Naštěstí se na trhu začínají objevovat pomůcky, které mohou dohled nad dětmi zjednodušit.

REXÍK Strážce bazénu

Ochrana malých dětí mimo domov.

Každý, kdo má doma malého všetečku už jistě prožil tu nepříjemnou chvilku, kdy se na vteřinku ohlédl, zamyslel nebo zapovídal a ten malý najednou nikde.

Stává se to běžně na hřišti, v obchodě, na výletě nebo třeba v zoo.

Většinou to dobře dopadne, ale ty prožité chvilky nejistoty bych nepřál nikomu.

Na český trh nyní přichází novinka, která vám pomůže takovým chvilkám předejít.

REXÍK je malinký přívěšek (velikosti větší mince), který batole, nebo i větší děcko dostane například do kapsičky. Doprovázející dospělý, pak má druhou krabičku menší než krabička od sirek, třeba jako přívěšek na klíčích. Dospělý otočným ovladačem jednoduše navolí, jak daleko se od něho děcko může vzdálit. Pokud se všetečka vydá objevovat svět a nastavenou vzdálenost překročí, rodičovský přívěšek začne pískat a vibrovat. Babička, která na lavičce při hlídání vnoučka usnula se probudí a přivede ho zpátky. Hurá, dnes všechno dopadlo dobře !!!

No a pokud se vám děcko už ztratilo třeba v obchodním domě plném lidí, jako bonus REXÍK obsahuje ještě pomůcku pro dohledání děcka.

 

Ochrana dětí doma a na zahradě.

Na trochu jiném principu funguje varování před nebezpečnými místy (Strážce bazénu). Děcko dostane stejný přívěšek, ale rodič nedostane krabičku do kapsy, ale jiné zařízení, tentokrát velikosti krabičky cigaret položí nebo připevní k nebezpečnému místu. Tím může být zahradní bazén, kamna, krb, nebo nazabezpečené schody, v horším případě třeba studna. No a pokud malý zvědavec přijde kam nemá – přiblíží se k nebezpečnému místu s krabičkou ozve se tentokrát již zdálky slyšitelné sirénka. Ta nejen odradí všetečku od dalšího postupu, ale přivolá také rodiče.

 

I o větších dětech můžete mít přehled.

U dětí ve školním věku již není třeba, aby se drželi mámy za sukni, ale přesto byste jistě měli rádi přehled, jestli je kde má být a  v pořádku. K tomu vám může pomoci systém KDE JE MOJE DÍTĚ , který v systému REX poskytuje firma DUEL SERVICES EUROPE a.s. – solution partner T-MOBILE.

Tady vše funguje s pomocí  sítě GSM. Pokud se chcete podívat, zda synek již dorazil k babičce, proč se dcera ještě nevrátila z diskotéky, nebo jestli vnuk šel ze školy rovnou domů je to možné.

http://www.rex.eu/


 REXÍK  CENA (včetně DPH): 499,- Kč

 Strážce bazénu  CENA (včetně DPH): 799,- Kč

 Pokud se rozhodnete objednat, nezapomeňte vyplnit následující údaje.
 Tyto údaje jsou potřebné pro řádné vyřízení Vaší objednávky.
 

Typ:
Objednávám:

ks

 
 Email:  
Firma (jméno):  
Telefon: pro případné potvrzení objednávky
Adresa pro zaslání:    
Ulice:  
Město:  
PSČ:  
IČO:  
DIČ:  
   
Poznámka, upřesnění objednávky apod.:
     
 
     


 

Aktualizace


25/07/06 - Nový design webu.

12/07/06 -Nové produkty.

 

 

Novinky

Bezpečnost dětí
Prázdniny jsou tady. S nimi přichází nejen čas radovánek, ale také častější úrazy a ztráty dětí jako logický důsledek jejich častějšího cestováním a pohybu mimo domov. Naštěstí se na trhu začínají objevovat pomůcky, které mohou dohled nad dětmi zjednodušit.
pokračování zde

 

 

Copyright 2006 Duel s.r.o. All Rights Reserved.