Duel.cz

   
Home Rex Spolupráce Kontakt Výprodej
   

středa, 26 července 2006

 

Menu

Home

GSM pagery

Bezpečnost dětí

Elektroměr

GSM alarm

Nenechte si ukrást notebook


Novinky

Nenechte si ukrást notebook!
Určitě to znáte, jdete po velkém obchodním středisku, jste unaveni z nakupování a chvíli necháte svůj košík bez dozoru a nejednou - notebook je fuč!!! pokračovaní zde

 

 

 

 

 

               Osobní zásuvkový elektroměr

Vypni ten počítač/televizi/fén/videohru!!! Víš, co to sežere proudu! Kdo to má platit... Tak tohle už nikdy neuslyšíte, tohle už nikdy nemusíte říkat.
Jakýkoli spotřebič si můžete nyní zapojit přes náš zaplombovaný osobní zásuvkový elektroměr. Tento malý chytrý přístroj jednoduše zasunete do zásuvky a jakýkoli spotřebič pak pustíte přes něj. Do balení Vám přiložíme i několik Vašich uživatelských plomb, můžete si proto jednoduše zaplombovat i kabel ke spotřebiči tak, že pak prostě bude nesporné kdo v domácnosti spotřeboval kolik proudu a může si ho"sám zaplatit".Přístroj nejde nijak oblafnout, nejde nijak bez porušení plomby vynulovat (přístroj Vám ale na počkání a zdarma vynulujeme a přeplombujeme v našem servisu, pokud si to budete sami přát a předložíte nám k nahlédnutí doklad o nákupu přístroje).

Extrémně jednoduchá obsluha - vzhled klasického elektroměru, který každý člověk zná od mládí a věří mu. Nikdo, ani osoby s úplně záporným vztahem k technice, se nebude bát "že to je elektronika a neumí to nastavit a kolik to má různých tlačítek a hejblátek". Přístroj se prostě zasune do zásuvky a bez jakéhokoli nastavování a obsluhy funguje - to vysvětlíte i tomu, kdo elektronice nerozumí a bojí se, že ji nebude umět ovládat...

Upozornění: přestože je tento přistroj kvalitním, přesným a plnohodnotným elektroměrem, vzhledem k platné právní situaci v ČR nemůže být použit při sporech o odběrech s Vaším dodavatelem elektrické energie a je určen pouze k osobnímu orientačnímu měřeni!

Technická data:
Maximální měřená hodnota zátěže: 3600 W, proud: 16 A
Pracovní napětí: 230 V / 50 Hz

 
  CENA (bez DPH): 349,- Kč

 Pokud se rozhodnete objednat, nezapomeňte vyplnit následující údaje.
 Tyto údaje jsou potřebné pro řádné vyřízení Vaší objednávky.
 

Objednávám:

ks

 
 Email:  
Firma (jméno):  
Telefon: pro případné potvrzení objednávky
Adresa pro zaslání:    
Ulice:  
Město:  
PSČ:  
IČO:  
DIČ:  
   
Poznámka, upřesnění objednávky apod.:
     
 
     


 

Aktualizace


25/07/06 - Nový design webu.

12/07/06 -Nové produkty.

 

 

Novinky

Bezpečnost dětí
Prázdniny jsou tady. S nimi přichází nejen čas radovánek, ale také častější úrazy a ztráty dětí jako logický důsledek jejich častějšího cestováním a pohybu mimo domov. Naštěstí se na trhu začínají objevovat pomůcky, které mohou dohled nad dětmi zjednodušit.
pokračování zde

 

 

Copyright 2006 Duel s.r.o. All Rights Reserved.