Duel.cz

   
Home Rex Spolupráce Kontakt Výprodej
   

středa, 26 července 2006

 

Menu

Home

GSM pagery

Bezpečnost dětí

Elektroměr

GSM alarm

Nenechte si ukrást notebook


Novinky

Nenechte si ukrást notebook!
Určitě to znáte, jdete po velkém obchodním středisku, jste unaveni z nakupování a chvíli necháte svůj košík bez dozoru a nejednou - notebook je fuč!!! pokračovaní zde

 

 

 

 

 

Hands free

Od 1.1.2001 platí i v České republice zákaz telefonování při jízdě autem. Výjimkou je použití zařízení, které  umožní držet v průběhu hovoru obě ruce na volantu. (Poslední verze zákona hovoří o tom, že řidič nesmí držet komunikační zařízení v ruce.) 

Pro výše citované zařízení  se i v češtině vžilo  anglické označení hands free v překladu "volné ruce". Hands free je tedy v podstatě hlasitý telefon, to je přístroj, ke kterému připojíte mobil a můžete hovořit do mikrofonu a poslouchat z reproduktorů. Podstatné je, že během hovoru nemusíte držet telefon v ruce máte tedy volné ruce - hands free. 

Tato zařízení jsou dodávána na trh v  různých provedeních a variantách, tak aby si každý mohl vybrat podle svých potřeb i podle své kapsy.  


Těžké Hands free sady  - nejkvalitnější řešení pro náročné
            

ERD

Takzvané těžké neboli instalační sady jsou nejkvalitnějším, ale také nejdražším řešení telefonování v autě. Těžká sada potřebuje kompletní montáž do auta. Těžké sady se dále dělí na originální - dodávané pod značkou výrobce mobilů a neoriginální - ty dodávají různé specializované firmy. Takoví výrobci se pak snaží za nižší cenu nabídnout vyšší standard. Například rakouská firma ERD nabízí těžké hands free sady, u kterých jsou díky digitálnímu provedení (DSP) maximálně potlačeny všechny negativní jevy jako je echo, hluk vozu atd. Vhodné pokud telefonujete opravdu hodně.
Nyní skvělá cena v rámci úklidu skladů !!!

 

HANDS FREE kazeta  Univerzální řešení pro každého.

HANDS FREE kazeta

Hands free kazeta udělá hands free z každého autorádia. Nepotřebuje montáž a je univerzální. Ideální řešení pro služební vozy, kde se střídají řidiči s různými telefony, nebo pro lidi s několika auty. Vhodné též pro soukromé použití díky příznivé ceně  (dříve 1490 Kč). V současné době je v ceně magnetický držák mobilu. podrobnosti
 Nyní skvělá cena v rámci úklidu skladů !!!

 

HANDS FREE HF3 CAR STEREO   Další využití autorádia.    

HANDS FREE CAR STEREO

I tento přístroj využívá ke své činnosti autorádio. U tohoto zařízení nemusíte manipulovat s kazetou. Zvuk se do autorádia přenáší po rozhlasových vlnách. V jedné z pamětí autorádia tak máte místo vysílače své hands free. Zařízení je opět univerzální a jednoduché. Nepotřebuje ani odbornou montáž.  podrobnosti
Na základě rozhodnutí ČTÚ byl ukončen prodej tohoto zařízení pro tuzemský trh. Dodávka zboží pro export je možná.

 

 HANDS FREE BEZDRÁT  Absolutní svoboda pohybu.

   Bezdrátová HANDS FREE

 Novinka v hands free technice. Použitelné nejen v autě, ale i v kanceláři nebo kdekoli jinde. Odpadá jakékoli fyzické spojení telefonu a sluchátka. Telefon může ležet na stole a vy chodíte po celé kanceláři a přesto telefonujete. Ve voze můžete telefon dát do schránky před spolujezdce.  podrobnosti
Na základě rozhodnutí ČTÚ byl ukončen prodej tohoto zařízení pro tuzemský trh. Dodávka zboží pro export je možná.

 

HANDS FREE BOND ELEGANT Jednoduché a levné.

HF Bond

Nejjednodušší verze hands free je takzvaná bondovka - zde v luxusním provedení s držákem za ucho a kvalitním mikrofonem. Od telefonu vede kabel do sluchátka u ucha, mikrofon je na tyčce po straně úst. Nevýhodou je přítomnost propojovacího vodiče mezi telefonem a sluchátkem. Ve voze toto řešení proto příliš nedoporučujeme. 
Nyní skvělá cena v rámci úklidu skladů !!!

Ještě jednodušší verzí je HF BOND - běžná bondovka do ucha.

 HF Bond2


 

Aktualizace


25/07/06 - Nový design webu.

12/07/06 -Nové produkty.

 

 

Novinky

Bezpečnost dětí
Prázdniny jsou tady. S nimi přichází nejen čas radovánek, ale také častější úrazy a ztráty dětí jako logický důsledek jejich častějšího cestováním a pohybu mimo domov. Naštěstí se na trhu začínají objevovat pomůcky, které mohou dohled nad dětmi zjednodušit.
pokračování zde

 

 

Copyright 2006 Duel s.r.o. All Rights Reserved.